facebook
Deus Ex : Rozłam Ludzkości PL (używana) Powiększ

29,99 zł

Deus Ex Rozłam Ludzkości PL (używana) PS4/PS5

Używany

1 Item

Deus Ex: Rozłam Ludzkości Czwarta pełnoprawna część popularnej serii gier RPG akcji, osadzonych w realiach cyberpunk. Za produkcję gry odpowiada ekipa Eidos Montreal, mająca na koncie dwie poprzednie odsłony cyklu oraz nową wersję kultowego Thiefa. Akcja gry toczy się 2 lata po wydarzeniach, ukazanych w Deus Ex: Human Revolution, a gracze wcielają się ponownie w postać Adama Jensena, który jako agent Interpolu walczy z organizacjami terrorystycznymi w różnych częściach świata

GRA DZIAŁA NA PS4 I PS5

More details

Uwaga: ostatnie sztuki!

Stan nośnikaUżywany
GatunekFPP,FPS,RPG Akcji, Cyberpunk,Akcja,Science-Fiction
JęzykPolski

Zgodnie ze standardami cyklu, rozgrywka pozostała nieliniowa, umożliwiając graczom wybór własnych metod działania: od otwartej konfrontacji po elementy skradankowe. W porównaniu z poprzednią odsłoną serii, do dyspozycji mamy niemal dwukrotnie większą liczbę biowszczepów oraz zdolności specjalnych, odblokowywanych sukcesywnie w trakcie zabawy. Ważnym elementem gry jest system konsekwencji, dzięki któremu wszystkie podejmowane przez nas działania oraz rozmowy z postaciami niezależnymi mogą nieść za sobą skutki w dalszej części rozgrywki.

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Napisz opinię

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij